Grozs

Mediju akreditācijas noteikumi
starptautiskajam mūzikas festivālam
  “Laima Rendezvous Jūrmala 2022” (29. - 31. jūlijs)

Festivāla „Laima Rendezvous Jūrmala 2022” mediju pārstāvju un blogu autoru akreditācija ir paredzēta savlaicīgai festivāla notikumu atspoguļošanai nediskreditējošā formā.

Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt mediju akreditācijas veidlapas elektronisko formu, kas ir pieejama festivāla mājaslapā www.laimafestival.lv līdz 2022.gada 10.jūlijam. Pieteikuma iesniedzēji uzzinās par akreditācijas saņemšanu ne vēlāk kā līdz 2022. gada 15.jūlijam.

Žurnālists/Blogeris/Operators/Fotogrāfs, kurš ir saņēmis festivāla akreditāciju, apņemas iesniegt kopijas un interneta adreses uz sagatavotajām publikācijām par festivālu tā organizatoriem, iepriekš vienojoties par iesniegšanas termiņiem.

Akreditēto mediju pārstāvju ieeja festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala 2022” notiek tikai ar personificētām caurlaidēm. Aizliegts nodot savu caurlaidi citai personai.

Mediju akreditācijas iegūšana festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2022” nozīmē, ka mediju pārstāvja e-pasta adrese automātiski tiek iekļauta festivāla jaunumu saņemšanas adresātu sarakstā.

Mediju pārstāvim, kurš ir saņēmis akreditāciju festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 20122”, ir tiesības:

  • Apmeklēt festivāla preses konferences un citus pasākumus, kas ir paredzēti presei;

  • Saņemt preses paziņojumus par festivāla pasākumiem un aktualitātēm;

  • Atrasties Dzintaru koncertzālē mākslinieku uzstāšanās laikā;

  • Atrasties festivāla aizkulisēs: zonās, kas paredzētas presei un kas atzīmētas akreditācijas preses caurlaides otrajā pusē.

Festivāla „Laima Rendezvous Jūrmala 2022” organizatori patur tiesības atteikties izdot vai liegt akreditāciju bez paskaidrojumiem.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2021 (23. -25. jūlijs)

*Mediju akreditāciju festivāla organizatori nodrošinās tikai pēc negatīva Covid-19 testa (48h), antivielu testa vai vakcinācijas apliecības uzrādīšanas. Izdrukātos testa rezultātus nepieciešams uzrādīt organizatoriem pasākuma dienā. “Zaļā sertifikāta” kopiju nosūtīt uz e-pastu pr@laimafestival.lv ar norādi “Zaļais sertifikāts. Medija nosaukums".

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2021. gada 5. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB