fbpx
Grozs
Jaunumi

Nikolajs Trubačs un Makss Pokrovskis uzstāsies festivālā “Laima Rendezvous”

Festivāls Laima Rendezvous Jūrmala ar lepnumu paziņo, ka 27. jūlijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves Jūrmalā uzstāsies divi leģendāri mākslinieki: popmūzikas dziedātājs Nikolajs Trubačs un harizmātiskais grupas Nogu Svelo! Solists Makss Pokrovskis.

Nikolajs Trubačs

Nikolajs Trubačs (īstajā vārdā Nikolajs Harkovecs) dzimis Ukrainas pilsētā Nikolajevā. Pēc mūzikas koledžas beigšanas viņš kļuva par profesionālu kordiriģentu un trompetistu, kas deva viņam skatuves vārdu (krievu val. trompete – труба). Sadarbība ar brāļiem Valēriju un Konstantīnu Meladze Maskavā palīdzēja viņam radīt pirmos hitus, kā “Sieviešu mīlestība” un “Piecas minūtes”. 

Nikolaja Trubača popularitāte sasniedza kulmināciju 90. gadu beigās, pateicoties viņa duetam ar Borisu Moisejevu un viņu hitam “Zilais mēness”. Šīs dziesmas videoklips regulāri tika rādīts televīzijā. Citu populāru Trubača un Moisejeva duetu “Riekstkodis” papildināja videoklips, kurā Nikolajs uz trompetes atskaņoja fragmentu no Čaikovska baleta. Trubačam ir arī dueti ar Igoru Saruhanovu, Aleksandru Maršalu un daudziem citiem. Viņš ir Ukrainas Goda mākslinieks. 

Makss Pokrovskis 

Makss Pokrovskis uzstāsies tajā pašā dienā. Kopš 90. gadu sākuma viņa grupa ir izdevusi 15 studijas albumus, vairāk nekā 20 singlu un vairāk nekā 40 videoklipu. Viņu unikālais enerģiskais skanējums un Maksa Pokrovska caururbjošais vokāls ir padarījis viņus atpazīstamus. Grupas “Nogu Svelo!” daiļrade aptver tādus rokmūzikas stilus kā poppanks, alternatīvais roks un citus. Pokrovskis ir vairākkārt uzsvēris, ka viņu mūzika pārsniedz viena stila robežas. Smalkais humors un veselīgais cinisms padara viņu mūziku aktuālu un interesantu gan klubu zālēs, gan stadionos. Šobrīd Pakrovskis ar ģimeni ir emigrējis uz ASV, no kurienes arī atbrauks uz festivālu. 

Festivāls Laima Rendezvous Jūrmala notiks no 26. līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē. Nepalaidiet garām iespēju baudīt unikālus Nikolaja Trubača, Maksa Pokrovska un vēl vairāk nekā 40 mākslinieku no 14 valstīm priekšnesumus! Biļetes var iegādāties laimafestival.lv un bilesuserviss.lv kasēs.

Īpašajiem viesiem ir pieejami VIP galdiņi ar vislabāko skatu uz skatuvi, izsmalcinātu apkalpošanu un īpašām privilēģijām. Rezervē savu VIP galdiņu iepriekš, lai nodrošinātu neaizmirstamu festivāla pieredzi. Lai iegādātos VIP galdiņus vai sēdvietas skatītāju zālē, 1.-10. rindā, 11.-26. sēdvietā, lūdzam sazināties zvanot uz Laimas Vaikules VIP klientu apkalpošanas telefonu: +37126645333

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā