fbpx
Grozs
Jaunumi

“Nē karam! Nē nāvei!”

Latvijas dziedātāja un starptautiskā festivāla Laima Rendezvous Jūrmala vizionāre savā Instagram profilā nopublicējusi video, kurā dalās ar saviem sekotājiem ar personisku emocionālu stāstu, saistītu ar Ukrainu. Laimas grupā ir vairāki mūziķi no Ukrainas, kas viņu regulāri pavada koncertos un tūrēs. Laima vienmēr lepojusies ar savu sadarbību ar , kā viņa mēdz teikt “ labāko baletu pasaulē “  – Freedom ballet, kuru pastāvīgā mājvieta ir Kijeva. Ciešā sadarbībā ar Ukrainas televīziju un pasākumu producentiem, notika arī “Laima Rendezvous Odesa”. Tāpēc Laima šobrīd ir regulāri kontaktā ar saviem kolēģiem un mēģina viņus morāli atbalstīt, ik pa laikam sazvanoties. Laima nemēdz afišēt savu reālo atbalstu saviem cilvēkiem, tomēr ir brīži, kad škiet, ka jādalās, tāpēc radies ieraksts Instagram, kurā Laima stāsta:

“Es gribu padalīties ar savu stāstu. Šodien zvanīju savam mūziķim, kurš atrodas Kijevā. Tumšā telpā, bumbu patvertnē, ar viņu kopā ir bērni. Es piedāvāju jebkāda veida palīdzību, tikai pasaki, ko varu izdarīt, un es to izdarīšu. Viņš man atbildēja: “Laima, vienkārši smaidiet. Lai tas paliek manā atmiņā.” Nē karam! Nē nāvei! Apstājieties, es jūs lūdzos!”, – teica māksliniece.

Katru gadu Laima Vaikule vairākus mēnešus pavada ASV, un šobrīd viņa atrodas Losandželosā. Viņa turpina aktīvu radošo darbību un ir pastāvīgā kontaktā ar savu komandu Latvijā, tai skaitā gatavojoties arī Laima Rendezvous Jūrmala festivālam. Kopā ar festivāla producenti Elitu Mīlgrāvi dziedātāja aicina visus līdzīgi domājošus cilvēkus nepadoties šajos grūtajos laikos un ar nepacietību gaida iespēju ātrāk tikties ar māksliniekiem un viesiem plānotajos koncertos jūlija beigās Dzintaru koncertzālē, kuros šogad tāpat kā citus gadus , tiks aicināti gan Latvijas, un Ukrainas, gan Gruzijas un Itālijas, gan Lietuvas un Igaunijas, gan Izraēlas un Apvienotās karalistes mākslinieki un  jā, arī tie Krievijas mākslinieki un Laimas draugi, kas atbalsta muzicēšanu par mieru Ukrainā un pasaulē.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā