fbpx
Grozs

LAIMA VOICE

 

 

NOSLĒDZIES KONKURSS “LAIMA VOICE”

2020. gada pavasarī startēja starptautiskais vokālais konkurss “LAIMA VOICE”. Mēs esam saņēmuši vairākus tūkstošus pieteikumu no dažādām valstīm un bijam ļoti priecīgi uzzināt, ka pasaulē ir tik daudz talantīgu dziedātāju. Konkurence bija siva, un pēc trīs tūrēm, kuru tiešraides varēja vērot miljoniem skatītāju, “Laima” Voice žurija paziņoja to dalībnieku vārdus, kuriem bija lemts cīnīties par uzvaru finālā!

Laima Rendezvous Jūrmala

KONKURSA UZVARĒTĀJA KĻUVA DZIEDĀTĀJA NO UKRAINAS

Svētdien, 27. jūnijā, leģendārās latviešu dziedātājas Laimas Vaikules privātajā rezidencē  notika starptautiskā vokālistu konkursa “LAIMA VOICE” fināls. Žūrija paziņoja uzvarētāju, kas 2022. gadā uzstāsies festivālā Laima Rendezvous Jūrmala. 

 

“LAIMA VOICE” finālā līdz pat pēdējam brīdim bija saspringta gaisotne līdz žūrija noteica konkursa uzvarētāju, par kuru ir kļuvusi talantīgā dziedātāja no Kijevas Anastasija KOLA Prudiusa, kas jau guvusi atpazīstamību, piedaloties “Eirovīzijas” Ukrainas nacionālajā atlasē, kā arī TV šovos “Golos strani” sestajā sezonā un “Tanci so zvezdami” (Ukraina).

 

Katrs no dalībniekiem saņēma vērtīgus padomus un norādījumus no ekspertiem un Laimas Vaikules, kā arī balvas no konkursa partneriem Greencosmetics — uzņēmuma, kas pārstāv dabīgās kosmētikas izcilus zīmolus.

 

 

Laima Rendezvous Jūrmala

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā