Grozs
Jaunumi

Laima Vaikule saņēmusi Zelta Gramofona balvu par ieguldījumu šovbiznesā

Sestdien, 23.novembrī, Maskavā tika aizvadīta Zelta Gramofona balvu pasniegšanas ceremonija, kurā radiostacija “Russkoe Radio” godināja 2019.gada labāko dziesmu izpildītājus. Īpašu goda Zelta Gramofonu par ieguldījumu šovbiznesa attīstībā saņēma dziedātāja Laima Vaikule.

“Mums ir tradīcija – katrā ceremonijā pasniedzam vienu īpašu Zelta Gramofonu – tiem māksliniekiem, kuri ar savu daiļradi un attieksmi pret klausītāju ir pelnījuši tautas mīlestību. Šovakar unikālo balvu saņem Laima Vaikule,” ar tādu runu Krievu mediju grupas ģenerālproducents Sergejs Baldins aicināja Vaikuli uz skatuvei.

Zelta Gramofona balvas tiek pasniegtas kopš 1996.gada. Saņemot balvu, Latvijas estrādes dīva pateicās un uzsvēra tā nozīmīgumu. Vaikule arī ceremonijā izpildīja savu jaunāko hitu “Mumu”.

Laimas Vaikules radītais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2020” jau sesto reizi Dzintaru koncertzālē, tiks aizvadīts no 24. līdz 26.jūlijam.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija sāksies 2020.gada maijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB