Grozs
Jaunumi

GRENARDI īpašā dāvana Laimai Vaikulei

Lielākais multizīmolu juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā GRENARDI, kura izsmalcinātās rotaslietas eleganti papildināja Laimas skatuvisko tēlu festivāla laikā, pasniedzis īpašu dāvanu estrādes dīvai.

“Festivāla laikā ievērojām, ka māksliniecei visvairāk iepaticies, kā arī visbiežāk uz skatuves tika vilkts Itālijas rotu zīmola NANIS gredzens no Notre Dame kolekcijas, tādēļ GRENARDI vēlējās pārsteigt un iepriecināt Laimu, dāvinot šo īpašo Notre Dame kolekcijas zelta gredzenu ar topāzu, rodolītu un ametistu. NANIS radīja Notre Dame kolekciju, iedvesmojoties no vienas no izcilākajām agrīnās gotikas celtnēm – Parīzes Dievmātes katedrāles”, stāsta Alīna Spriņģe, GRENARDI valdes locekle.

NANIS ir jaunās paaudzes rotu zīmols, kas piedāvā radošu, sirsnīgu un ārkārtīgi modernu pieeju, sekojot jaunākajām tendencēm un aktualitātēm. Mūsdienu noskaņās un krāsās caurvīti dažādu ornamentu motīvi, izmantojot īpašu rotaslietu apstrādes tehniku matētā zeltā.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija sāksies 2020.gada maijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB