Grozs
Jaunumi

Festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” tiek pārcelts uz 2022. gadu

Saskaņā ar PTAC izplatīto paziņojumu, pārceļot pasākumu uz citiem datumiem, visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz jaunajiem pasākuma norises datumiem un pasākuma rīkotājam nauda par biļetēm nav jāatgriež.

Latvijas dziedātāja un starptautiskā mūzikas festivāla Laima Rendezvous Jūrmala iedvesmotāja publicējusi  faniem video uzrunu, kurā paziņo, ka sakarā ar Latvijā spēkā esošajiem ierobežojumiem un aktuālajiem noteikumiem, kas attiecas uz publiskiem pasākumiem, festivāls tiek pārcelts uz 2022. gada vasaru.

Kad parādījās informācija par valdības gatavību samazināt virkni ierobežojumu, Laima Rendezvous Jūrmala festivāla komanda uzsāka darbus pie festivāla organizācijas un jaunas koncertprogrammas izstrādes, tomēr, ņemot vērā LR MK aktuālos noteikumus un situāciju uz Latvijas robežas, kas neļauj valsts teritorijā ieceļot vairākumam skatītāju, festivāla organizatori bija spiesti pieņemt lēmumu par tā pārcelšanu uz 27.07. – 31.07.2022.

“Dārgie draugi! Šodien ir pienācis tas brīdis, kad man ir jums jāpasaka, ka mūsu satikšanās ir atlikta uz nākamo gadu. Vakar mēs svinējām Maksima Galkina dzimšanas dienu, kur bija tik jautri, un es domāju, ak, Kungs, mums arī būs tā — mēs visi varēsim satikties, varēsim klausīties dziesmas un smieties, būs jautri, bet nē. Dzimšanas diena ir beigusies, un tagad man jums jāpasaka skumja vēsts— satikšanās ir pārcelta uz nākošo gadu. Uz tikšanos!”, — pie faniem vērsusies Laima Vaikule.

Pēc organizatoru vārdiem “Laima Rendezvous Jūrmala” ir daudz dažādu šķēršļu, kas neļauj organizēt vērienīgu starptautisku festivālu plaša mēroga kultūras pasākumu līmenī, tāpēc festivāla pārcelšana bija vienīgais iespējamais lēmums.

“Diemžēl, šodien mums nav skaidru atbilžu uz jautājumu, kas mūs gaida rīt. Katru nedēļu valdībā tiek apstiprināti dažādi noteikumi un ierobežojumi.  Latvijas robeža joprojām nav pilnībā atvērta, un daudzi biļešu īpašnieki, kas ir NVS valstu pilsoņi, vienkārši nevarēs apmeklēt festivālu. Tas viss ļoti mūs sarūgtina.  Mēs neesam gatavi rīkot pasākumu apstākļos, kad nevaram garantēt neko.   Laima Vaikule  vēlas pilnvērtīgus koncertus un mums raksturīgo festivāla gaisotni un nevēlas pievilt skatītājus. Mēs gribam lai “Laima Rendezvous Jūrmala” saglabā savu prestižu un līmeni atbilstoši lielam starptautiskam festivālam. Mēs izmantosim iegūto laiku festivāla sagatavošanai, lai nākamgad katram mūsu apmeklētājam būtu vislabākie iespaidi par “Laima Rendezvous Jūrmala”. Laima jau tagad strādā pie īpašas festivāla atgriešanās programmas – ar spožiem izpildītājiem un priekšnesumiem un mēs ceram, ka nākošgad pandēmija būs pagātne” — atzīmēja galvenā Laima Rendezvous Jūrmala festivāla producente Elita Mīlgrāve, piebilstot, ka vokālistu konkursa “Laima Voice” fināls, neskatoties uz festivāla pārcelšanu, notiks 2021. gada 27.jūnijā, tiešsaistē.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2021 (23. -25. jūlijs)

*Mediju akreditāciju festivāla organizatori nodrošinās tikai pēc negatīva Covid-19 testa (48h), antivielu testa vai vakcinācijas apliecības uzrādīšanas. Izdrukātos testa rezultātus nepieciešams uzrādīt organizatoriem pasākuma dienā. “Zaļā sertifikāta” kopiju nosūtīt uz e-pastu pr@laimafestival.lv ar norādi “Zaļais sertifikāts. Medija nosaukums".

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2021. gada 5. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB