Grozs
Jaunumi

Festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” izziņo par sadarbību ar Krievu Mediju grupu

16.oktobrī Maskavā,ziņu aģentūras TASS preses centrā tika aizvadīta festivālam Laima Rendezvous Jūrmala 2020 veltīta preses konference. Tās laikā tika oficiāli izziņota sadarbības uzsākšana ar vienu no lielākajiem Krievijas mediju holdingiem.
Konferencē piedalījās festivāla veidotāja Laima Vaikule, Krievu Mediju grupas akcionārs Vladimirs Kiseļovs, dziedātāja Jeļena Severa un Krievu Mediju grupas ģenerālproducents Sergejs Baldins.

Kā vēstīja Laima Vaikule, galvenie šīs sadarbības mērķi ir starptautiskās mūzikas skatuves jauno talantu popularizēšana, kā arī starpkultūru draudzības stiprināšana: “Pirms daudziem gadiem visi mūziķi savstarpēji komunicēja, draudzējās un zināja viens par otru. Bet pēc tam kaut kas mainījās… Festivāla galvenais mēķis – atgūt cieņpilnu mūziķa profesijas tēlu. Lai pastāvētu konkurence, bet draudzība! Esmu pateicīga, ka šodien izziņojam šo grandiozo sadarbību ar Krievu Mediju grupu un loloju lielas cerības par šo kampaņu,” uzsvēra estrādes dīva.

Vladimirs Kiseļovs uzsvēra, ka sadarbībai ar festivālu nav saistības ar politiku: “Mēs esam pateicīgi, ka Laima ir izvēlējusies būt par mūsu partneri un šajā sadarbībā vēlamies redzēt tikai vērienīgu muzikālu notikumu – neko citu.”

Savukārt Sergejs Baldins ziņoja, ka mediju holdingu virza biznesa intereses. “Krievijas radio ir pasaulē lielākais radiostaciju tīkls, un mūsu interesēs ir darboties ar populāriem izpildītājiem. Ar prieku izmantojām iespēju sadarboties ar šo festivālu Jūrmalā, kuru internetā šovasar vien noskatījušies vairāk nekā 25 miljoni skatītāju”.

Neatklājot 2020. gada festivāla programmu, kas tiks izziņota tikai maijā, Laima uzsvēra, ka darbs pie tā jau šobrīd aktīvi tiek aizvadīts – festivāls būs grandiozs, un biļetes uz to jau aktīvi tiek pirktas.

Krievu mediju grupā ietilpst piecas radio stacijas: Русское Радио, Monte Carlo, Хит FM, DGM, radio Maximum, kā arī muzikālais televīzijas kanāls RU.TV. Ik gadu Krievu mediju grupa organizē tādus pasākumus kā RU.TV prēmija, “Zelta Gramofona” balvu pasniegšana un daudzus citus koncertus.

Laima Rendezvous Jūrmala 2020 notiks no 24. līdz 26.jūlijam Dzintaru koncertzālē.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija sāksies 2020.gada maijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB