Grozs
Jaunumi

Festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” atver interneta veikalu

28.martā starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” atklāj interneta veikalu, kurā Laimas Vaikules un viņas veidotā daudzveidīgā festivāla atbalstītāji varēs iegādāties mūsdienīgus un aktuālus suvenīrus un apģērbu ar oriģinālo festivāla simboliku.

Tiešsaistes pārdošanā par demokrātiskām cenām šobrīd pieejami trīs krāsu hūdiji, naģenes un CD albumi ar Laimas Vaikules lielākajiem hitiem. Interneta veikals ir daļa no festivāla mājaslapas www.laimafestival.lv, un pasūtījumu veikt var visā pasaulē.

“Kvalitatīvi suvenīri – tā nav tikai piemiņas lieta par skaistu notikumu un būtiska brenda Laima Rendezvous Jūrmala sastāvdaļa. Tas ir veids, kā būt tuvāk mūsu draugiem un atbalstītājiem, īpaši šajā pārmaiņu laikā. Mēs vēlamies, lai ikviens, kurš uzvelk hūdiju, sajūtas silti, stilīgi un spoži – tā, kā ik gadu mūsu festivālu redz miljoniem skatītāju visā pasaulē,” stāsta festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Veikala preču piedāvājums tiks arī regulāri paplašināts. Jau kļuvis zināms, ka interesentiem būs pieejama ekskluzīva rotu līnija, tapusi sadarbībā ar juvelierizstrādājumu tīklu “Grenardi”, kā arī unikāla grāmata ar atskatu uz līdzšinējiem festivāla notikumiem. Organizatori sola, ka ik nedēļu interneta veikalā būs atrodami kādi jaunumi un aicina atbalstītājus sekot līdzi mājaslapai.

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” Dzintaru koncertzālē tiek aizvadīts kopš 2015. gada un ir kļuvis par neatņemamu kūrortpilsētas Jūrmalas sastāvdaļu un svarīgu mūzikas pasaules notikumu Latvijā.

Ik gadu festivālā uzstājas iemīļotas estrādes zvaigznes, leģendāri mūziķi un jaunie talanti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Izraēlas, Gruzijas, Kazahstānas, Itālijas, Lielbritānijas, Krievijas un citām valstīm. Košajā festivāla atmosfērā rodas jauni, negaidīti populāru mūziķu dueti un trio. Katru gadu festivālu vēro vairāk nekā 100 miljoni skatītāju visā pasaulē, pateicoties televīzijas translācijām un interneta portāla OK.ru tiešraidei.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija sāksies 2020.gada maijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB