fbpx
Grozs
Jaunumi

Festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” pirmajā dienā uzstāsies leģendārā britu popgrupa Londonbeat

Mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala”, kas no 26. līdz 28. jūlijam norisināsies Dzintaru koncertzālē, izsludina pirmās dienas galveno mākslinieku britu popgrupu Londonbeat. Viņi savu iespaidīgo mūzikas vēsturi sāka Lielbritānijā, sadarbojoties angļu ģitāristam un trim talantīgiem afroamerikāņu dziedātājiem. Grupa savu popularitāti ieguva pateicoties unikālajam R&B, popmūzikas un soula apvienojumam ar moderniem tehno ritmiem.

Viņu slavenā dziesma “I’ve Been Thinking About You” tika izdota vēl 1991. gadā un ātri vien sasniedza Billboard Hot 100 un Hot Dance Music/Club topu virsotnes. Šie panākumi ne tikai nostiprināja viņu pozīcijas mūzikas industrijā, bet arī pierādīja viņu spēju meistarīgi apvienot klasisko soul skanējumu ar mūsdienu deju mūzikas tendencēm. 2019. gadā, pateicoties sadarbībai ar vācu dīdžeju Klaas, viņu hita remikss atkal nokļuva Billboard deju topu pirmajā desmitniekā, apliecinot Londonbeat ilgtermiņa aktualitāti un popularitāti starp klausītāju paaudzēm.

Laima Rendezvous Jūrmala ik gadu pulcē apmeklētājus un iedzīvotājus no visas Latvijas, piedāvājot bagātīgu programmu visu trīs dienu garumā. Festivāla unikalitāte slēpjas tajā, ka viena koncerta ietvaros uz skatuves kāpj vairāk nekā desmit iemīļoti un jauni mākslinieki, pārsteidzot ar dzīvu skanējumu un talantu.

Šogad festivāla pirmā diena veltīta Ukrainas atbalstam, uz skatuves kāpjot vadošajiem Ukrainas un Latvijas māksliniekiem, tostarp Maksam Barskiham, Verkai Serdjučkai, Olgai Poļjakovai, Aleksejevam, Dorofejevai, Annai Butkevičai, Nastjai Kameņskai, arī Normundam Rutulim, Jānim Stībelim un citiem.

Biļetes uz festivālu pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Nepalaidiet garām iespēju būt daļai no šī izcilā kultūras un mūzikas notikuma.

Pievienojieties mums, lai baudītu neaizmirstamus mūzikas svētkus Laima Rendezvous Jūrmala!

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā