fbpx
Grozs
Jaunumi

Festivāla Laima Rendezvous Jūrmala 2023 spilgtākie mirkļi

Laima Rendezvous Jūrmala 2023 – festivāls, kas aizrāva elpu. Mūzikas maratons, kas noslēdzās 30.jūlijā, kluva par īsto mākslas triumfu un apliecināja festivāla kā viena no Latvijas ievērojamākajiem kultūras notikumiem reputāciju.

Zāle pulcējās viesi no visas Latvijas un ārzemēm, lai baudītu mākslinieku no dažādām pasaules valstīm uzstāšanos uz vienas skatuves. Pasākuma viesu vidū bija arī Laimas Vaikules uzaicinātie ukraiņu karavīri, kuri šobrīd ārstējās rehabilitācijas centrā VAIVARI. Festivāla mūza katram no viņiem pasniedza ar roku rakstītu kartīti ar novēlējumu.

Koncertā piedalījās pasaules līmeņa zvaigznes, tostarp 2017. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs no Portugāles Salvadors Sobrals, burvīgā Vera Brežņeva, sirsnigais Andrejs Makarevičs, neatkārtojamā Nino Katamadze, operas dīva Inese Galante un daudzi citi.

Skatītāji ne tikai klausījās, bet arī aktīvi piedalījās koncertā, kopā ar izpildītājiem dziedot savas iemīļotās dziesmas. Īpaši aizkustinoši festivāla mirkļi bija zālē starp skatītājiem esošā Maksima Galkina un Laimas Vaikules «Lapas dzeltenās» atskaņojums latviešu valodā, kā arī Laimas un Andreja Makareviču duets – Mūza un Maestro kopā izpildīja slaveno dziesmu “Viņš bija vecāks par viņu”.

Atgādinām, ka šogad Laima Rendezvous Jūrmala bija veltīts Ukrainas atbalstam. Portālā ziedot.lv tika atvērts labdarības numurs, un festivāla 4 dienu laikā tika savākti 3629 eiro. Numurs strādā arī tagad, un jums joprojām ir iespēja sūtīt savu atbalstu kara skartajiem bērniem. Savāktie līdzekļi palīdzēs nogādāt 20 bērnus no Ukrainas uz Latviju atpūtas nometnē.

Festivāls pateicas partneriem un sponsoriem – Jūrmalas pilsētas domei, ģenerālajam auto partnerim LEXUS Rīga Airport, Venden, Eveko, Una style, radio Skonto, radio SWH, relax FM, L’Officiel Baltic, Titanium, Rīgas viļņi, kā arī galvenajam mediju partnerim TVNET par atbalstu un līdzdalību festivāla tapšanā.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā