fbpx
Grozs
Jaunumi

Ekstravagantais Lucky Love uzstāsies Laima Rendezvous festivālā!

Laima Rendezvous Jūrmala festivāls ar lepnumu piedāvā izcilu jaunu talantu – ekstravaganto Lucky Love, kurš bieži tiek dēvēts par mūsdienu Frediju Merkūriju. Ne tikai viņa vizuālā līdzība ar leģendāro Queen solistu, bet arī dzīves filozofija un mākslinieciskā pieeja padara viņu par īstu sensāciju.

“Es esmu sajūsmināta par iespēju uzņemt festivālā šo talantīgo mākslinieku, kurš ir iekarojis miljoniem sirdis visā pasaulē un parāda, ka būt citādam ir absolūti normāli!” saka Laima Vaikule.

Lucky Love, īstajā vārdā Lūks Brujērs, ir ilggadējais kabarē “Madame Arthur” vadošais mākslinieks, kurš apveltīts ar roka zvaigznes dzīvesprieku un dzejnieka pieticību. Neskatoties uz savu jauno vecumu, viņš jau ir ieguvis bagātu dzīves pieredzi, kas atspoguļojas viņa dziesmās ar tekstiem gan angļu, gan franču valodā. Viņa muzikālo kvartetu veido talantīgi mūziķi no šansona, repa un elektro pasaulēm: Jérémy Châtelain, Prinzly, Paco Del Rosso un Nömak. Lucky Love spēks ir apvienot cilvēkus un talantus, kuriem citādi nebūtu bijusi iespēja sastapties. Viņš ir spožs mākslinieks, kas staro uz skatuves, kad spēlē un dzied.

Lūka popularitāte strauji augusi, īpaši TikTok platformā, kur viņa mūzika un tēls ir kļuvuši par iedvesmu un atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti, kas jūtas vientuļi. Viņa daiļrade ir par patiesās identitātes atrašanu un rūpēm par sevi. Lūks, kurš piedzimis bez vienas rokas, uzskata, ka invaliditāte nav šķērslis panākumiem. “Man nevajag protēzi, jo mamma vienmēr ir teikusi, lai par to neuztraucos,” viņš ir teicis intervijās.

Lucky Love karjera sākās Parīzē, kur viņš sākotnēji vēlējās kļūt par modeli, taču saskārās ar atteikumiem. Pēc tam, kad viņu nofotografēja Kreigs Makdīns un viņš parādījās uz žurnāla Vogue vāka, mākslinieka karjera uzņēma strauju augšupeju. Tagad Lūks ir ļoti pieprasīts modes nedēļās un uzstājas Gucci, John Galliano un citu slavenu dizaineru modes skatēs. “Mans mērķis bija parādīt, ka cilvēkiem ar trūkumiem nevajadzētu sev teikt: ‘Es to nespēju’, bet gan ticēt sev, lai arī kas notiktu,” viņš teica intervijā izdevumam Mad officiel.

Laima Rendezvous festivāls notiks no 26. līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē. Nepalaidiet garām iespēju piedzīvot šo unikālo muzikālo piedzīvojumu 28. jūlijā kopā ar Lucky Love, Andreju Makareviču, Nino Katamadze, Sunstroke Project, Musiqq, Markusu Riva un daudziem citiem lieliskajiem māksliniekiem! 

Biļetes pieejamas vietnē laimafestival.lv un biļešu serviss kasēs.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā