fbpx
Grozs
Jaunumi

Biļešu tirdzniecība uz šīs vasaras spilgtāko muzikālo notikumu Laima Rendezvous Jūrmala 2024 norit pilnā sparā.

Festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala 2024″ organizatori ar prieku paziņo, ka biļešu tirdzniecība rit pilnā sparā. Šogad festivāls sola vēl plašāku programmu ar starptautiskiem talantiem, un pavisam drīz tiks izziņoti galvenie mākslinieki, kuri uzstāsies vasaras spilgtākajā muzikālajā notikumā no 26. Līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā.

Jau pavisam drīz tiks izziņoti šī gada festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala 2024″ galvenie mākslinieki. Festivāla organizatori ar prieku ziņo, ka festivāls sola vēl plašāku programmu ar starptautiskiem talantiem, kuri uzstāsies vasaras spilgtākajā muzikālajā notikumā no 26. Līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā.

Starp iemīļotajiem latviešu un ārvalstu māksliniekiem, Jānis Stībelis, Normunds Rutulis, Markus Riva, Intars Busulis, Nino Katamadze, Sunstroke Project, Alekseev un daudzi citi, festivāls sola piedāvāt arī jaunus un pārsteidzošus talantus.

Festivāla producente Elita Mīlgrāve uzsver: “2024. gada festivāls apvienos gan iemīļotus māksliniekus, gan jaunus un nedzirdētus talantus. Pavisam drīz izziņosim koncertu hedlainerus, kas iepriecinās mūziķu kvēlākos fanus! Šobrīd koncerta programma tiek papildināta ar vairākiem labi pazīstamiem vārdiem, un, jau ierasts, Laima atvedīs arī pāris nedzirdētus, bet neatkārtojami talantīgus jaunos māksliniekus.”

Dažādu žanru mūziķi uzstāsies festivāla orķestra pavadībā, radot neaizmirstamas muzikālās kombinācijas. Organizatori arī ziņo, ka 2024. gada festivāls turpinās atbalstīt Ukrainas mūziķus un māksliniekus, veltot piektdienas pazsākumu karā skartajai valstij. Šajā koncertā tiks pulcēti Ukrainas mākslinieki, lai atkal sniegtu viņiem iespēju uzstāties uz lielās skatuves, nodrošinot, ka viņu talants tiek novērtēts un balsis sadzirdētas.

Par festivālu: Kopš 2015. gada starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” notiek Dzintaru koncertzālē, kļūstot par vienu no prestižākajiem mūzikas pasākumiem Latvijā. Katru gadu festivāls pulcē pazīstamus un talantīgus māksliniekus no dažādiem žanriem, nodrošinot unikālu mūzikas notikumu.

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija starptautiskajam mūzikas festivālam Laima Rendezvous Jūrmala (28. - 30. jūlījs) sāksies 2023. gada 3. jūlijā